Chyba czegoś nie rozumiesz... Jose robi szum wokół własnej osoby nie po to żeby zabłysnąć tylko po to by ściągnąć presje z drużyny, mało który trener tak potrafi, to jest jego geniusz a nie zapatrzenie w siebie.Skąd możesz wiedzieć jakim jest człowiekiem??Nie kompromituj się więcej z takimi komentarzami ;)))
Już sobie wyobrażam ten czarny scenariusz.Barca atakuje a tu jedna kontra Riberego, wrzutka i ... Golllllllllllll, Toni gollll krzyczy zdziwiony Szpakowski ;((( ale takie rzeczy to tylko w bajkach ;p.Mamy więcej atutów niż 13 Bayernów.Jeśli zagramy swoje i nie zlekceważymy rywala to o półfinał jestem spokojny
Komentarze
0
Nooo to czekamy na debiut w pierwszej drużynie, pierwszego gola i złotą piłkę ale to ostatnie za kilka lat ;)
0
Frey w Barcy??Odpowiedź-Taaak!Przyda się i przy okazji pokaże prawdę o VV.Najpierw odstrzeli go na ławkę a później zmusi do odejścia z klubu ;)
0
Jak będzie chciał przyjść to nic go nie powstrzyma a jak nie będzie chciał to żadne Nike,Adidas czy RBK nie pomoże... ;)
0
A co miał powiedzieć???;DDD
0
BAN!
mod
0
Maarcin
Chyba czegoś nie rozumiesz... Jose robi szum wokół własnej osoby nie po to żeby zabłysnąć tylko po to by ściągnąć presje z drużyny, mało który trener tak potrafi, to jest jego geniusz a nie zapatrzenie w siebie.Skąd możesz wiedzieć jakim jest człowiekiem??Nie kompromituj się więcej z takimi komentarzami ;)))
0
No to zobaczymy ;))).Najpierw wygrajcie z CFC, gdy już to zrobicie będziemy czekać ;)
Visca El Barca
0
Już sobie wyobrażam ten czarny scenariusz.Barca atakuje a tu jedna kontra Riberego, wrzutka i ... Golllllllllllll, Toni gollll krzyczy zdziwiony Szpakowski ;((( ale takie rzeczy to tylko w bajkach ;p.Mamy więcej atutów niż 13 Bayernów.Jeśli zagramy swoje i nie zlekceważymy rywala to o półfinał jestem spokojny
0
Czarny20
Bayern też ma nie byle jakiego trenera więc i my możemy się zdziwić ;)
0
Ja jestem za ManU i Bayernem :)))